Hakkımızda

2000 yılında Antalya da kurulmuş olan KUTLUATA , faaliyetine tarımsal sulama sistemlerinin satışı ve uygulanması ile başlamıştır.

Toprağa ve suya olan tutkumuzla başlayan yolculuğumuz zirai danışmanlık, tohum , ilaç , gübre , tarımsal sulama sistemlerinin satışı , uygulanması , tarım makinelerin satışı gibi a’dan z’ye tüm tarımsal faaliyetlerimizle teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek hizmet vermekteyiz.

2012 yılında yolumuzu birleştirdiğimiz Anadolu Motor gücümüze güç katmıştır. Anadolu Motor bölge bayiliği ile Honda , Antor , Antrac , Hitachı gibi yıldızı parlayan markaları tarımın hizmetine taşıdık.

2014 yılında Sadal Grup bölge bayiliği ile Sthil , Löwe , Wiking , Barbıeri gibi markalar ürün yelpazemizde yerini almıştır.

İnanç ve güvenilir adımlarla devam ettiğimiz bu yolculuğumuzda KUTLUATA olarak yüzlerce güçlü firmayla bayilik anlaşması yaparak son tüketici olan iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Tüm Türkiye genelinde pazarlama ağına sahip tecrübeli kadromuzla , satış mağazalarımız ve online satış sitemizle hızlı ve ekonomik bir şekilde ürünlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

İnancımız ve işimize olan bağlılığımız ile sürekli yenilerek , tarım ile ilgili tüm teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek KUTLUATA olarak tarıma ve sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

İşimiz , tutkumuz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.